Sort by
  • Interstellar

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★½

  • The Lost World: Jurassic Park

  • Jurassic Park

    ★★★★

  • Jaws

    ★★★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Killer Bean Forever

    ★★

  • You Don't Mess with the Zohan

    ★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Alien

    ★★★

  • Gravity

    ★★½