• Willy's Wonderland

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • Music

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★★

  • The Bloodhound

    ½

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★½

  • no_per0xxidee

    ½

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Nocturne

    ★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Fatman

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Sister Tempest

    ½

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★★

  • A Date With Death

    ★★★

  • Skin: A History of Nudity in the Movies

    ★★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★½

  • Hannibal Buress: Miami Nights

    ★★★★★

  • Night Feed

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Elementa

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★★

  • Good Boy

    ★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • Exit

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Bob Rubin: Oddities and Rarities

    ½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • LA Originals

    ★★★★

  • How to Fix a Drug Scandal

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Crazy, Not Insane

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★★

  • The Hater

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★½

  • Alone

    ★★★★½

  • Wicca Book

    ½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★½

  • 365 Days

  • Am I Pretty Enough?

    ★★★★½

  • Magenta

    ★★½

  • The Pharmacist

    ★★★★

  • #cats_the_mewvie

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★★½

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Spaceship Earth

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Assassin 33 A.D.

    ★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Cuties

  • John Was Trying to Contact Aliens

    ★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★