RSS feed for Sávio

Sávio has rated 559 action films.

  • Predators

    ★★★

  • Sicario

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Blame!

    ★★★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★★

  • The Foreigner

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Southpaw

    ★★★★

  • Olympus Has Fallen

    ★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★★

  • What Doesn't Kill You

    ★★★

  • Wheelman

    ★★★★