RSS feed for Sávio

Sávio has rated 25 music films.

  • Springsteen On Broadway

    ★★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★

  • Fred Armisen: Standup for Drummers

    ★★★

  • Sing

    ★★★★

  • Bruce Springsteen: Springsteen & I

    ★★★★

  • Danny Collins

    ★★★★

  • La Bamba

    ★★★★

  • The Blues Brothers

    ★★★★★

  • Almost Famous

    ★★★★

  • Coyote Ugly

    ★★★★

  • Detroit Rock City

    ★★★

  • Popeye

    ★★

  • Josie and the Pussycats

    ★★★

  • Wayne's World 2

    ★★★★

  • Wayne's World

    ★★★★

  • Music and Lyrics

    ★★★★

  • The Bodyguard

    ★★★★