Sort by

Sawyer has logged 10 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
We Broke Up

We Broke Up

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Wild Bunch

The Wild Bunch

1969
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Hot Rock

The Hot Rock

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Sword of Doom

The Sword of Doom

1966
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dance, Girl, Dance

Dance, Girl, Dance

1940
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
A Kiss Before Dying

A Kiss Before Dying

1956
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Comeback Trail

The Comeback Trail

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dear Heart

Dear Heart

1964
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Remember the Night

Remember the Night

1940
×
★★★
Read the review Edit this entry