Sawyer has logged 10 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Phffft

Phffft

1954
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Macao

Macao

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bob le Flambeur

Bob le Flambeur

1956
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Cruising

Cruising

1980
×
★★★
Edit this entry  
19
Morning Glory

Morning Glory

1933
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Bells Are Ringing

Bells Are Ringing

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Rafferty and the Gold Dust Twins

Rafferty and the Gold Dust Twins

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
They Met in Bombay

They Met in Bombay

1941
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry