RSS feed for sbfrog
  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Fantasy Island

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Cats

    ★★

  • Black Christmas

    ★½

  • 1917

    ★★★½

  • Comrade Drakulich

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Les Misérables

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • System Crasher

    ★★★★½

  • Light from Light

    ★★½

  • Monos

    ★★★½

  • Guerilla

    ★★★

  • Those Who Remained

    ★★½

  • Beats

    ★★★★

  • Glass

    ★★½

  • Bad Poems

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • The Purity of Vengeance

    ★★★½

  • Venom

    ★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Apostle

    ★★★★

  • Volt egyszer egy téka

    ★★★★

  • Hold the Dark

    ★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • High Life

    ★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • Cam

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Burning

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Rampage

    ★★½

  • Truth or Dare

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Piercing

    ★★★

  • Leave No Trace

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Searching

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • mother!

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½