• Sputnik

    ★★★½

  • The Electronic Diaries

  • The Ripper

    ★★★

  • Ride

    ★★★½

  • Wrinkles the Clown

    ★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★½

  • Haunt

    ★★★

  • Dolls

    ★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • I Trapped the Devil

    ★★

  • Depraved

    ★★★★

  • 1st Summoning

    ★½

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★½

  • The Axiom

    ★★

  • Catskill Park

    ★★

  • 30 Miles from Nowhere

    ★★½

  • Butterfly Kisses

    ★★★

  • The Body

    ★★★

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Trespassers

    ★★★½

  • The Witch in the Window

    ★★★½

  • Lake Alice

    ★★

  • Fatal Pulse

    ★★★★½

  • The Devil's Doorway

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • DeadThirsty

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Summer of 84

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Catcalls

    ★★★★

  • Terrified

    ★★★★½

  • Jigsaw

    ★★

  • Cult of Chucky

    ★★★★

  • Pyewacket

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • The Monster Project

    ★★★★

  • Dead Shack

    ★★★

  • Nails

    ★★½

  • Missing 411

    ★★½

  • Still/Born

    ★★★

  • LA 92

    ★★★★½

  • Phoenix Forgotten

    ★★★★

  • Psychopaths

    ★★½

  • Kill Game

    ★★½

  • Terrifier

    ★★★½

  • The Midnight Man

    ★★★½

  • Better Watch Out

    ★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★

  • Are We Not Cats

    ★★★★

  • Found Footage 3D

    ★★½

  • Let Her Out

    ★★★★

  • Lair of the Beast

    ★★½

  • Blair Witch

    ★★★

  • Worry Dolls

    ★★★

  • Accidental Exorcist

    ★★★★

  • Sadako vs. Kayako

    ★★★★½

  • Beyond the Gates

    ★★

  • Train to Busan

    ★★★½

  • The Sighting

    ★★½

  • The Dark Tapes

    ★★★½

  • 31

    ★★★

  • Alena

    ★★★

  • The Funhouse Massacre

    ★★★★

  • Savageland

    ★★★★

  • Hell House LLC

    ★★★

  • Patchwork

    ★★★½

  • Southbound

    ★★★

  • Baskin

    ★★★

  • Sinister 2

    ★★★

  • Bite

    ★★½