RSS feed for scalpeltrick
  • Dead of Night

    ★★½

  • The Undertaker

    ★★½

  • Pledge Night

    ★★★½

  • Doll Graveyard

    ★★★

  • Body Count

    ★★★½

  • The Unholy

    ★★½

  • Wishmaster

    ★★★½

  • 21 Days

    ★★

  • Always Watching: A Marble Hornets Story

    ★★★

  • My Bloody Valentine

    ★★

  • The Sighting

    ★★½

  • Lair of the Beast

    ★★½

  • Demonic Toys

    ★★★½

  • Stir of Echoes

    ★★★½

  • The Axiom

    ★★

  • Hell Comes to Frogtown

    ★★★½

  • Dolls

    ★★½

  • Bats

    ★½