Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Saw X

  • V/H/S/85

  • No One Will Save You

  • The Nun II

  • Priscilla

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Holdovers

  • Strays

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Asteroid City

  • The Boogeyman

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

  • The Little Mermaid

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Evil Dead Rise

  • Bottoms

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Divinity

  • Theater Camp

  • Past Lives

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★½

  • Missing

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Shaq

    ★★★½

  • Talk to Me

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • Smile

    ★★★★

  • When the LAPD Blows Up Your Neighborhood

    ★★★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Sick

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Moonage Daydream