• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★

  • 9 Bullets

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Return to Space

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Eraser: Reborn

    ★★

  • Monstrous

    ★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Ash & Dust

    ★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Contractor

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Restless

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★

  • Das Mädchen mit den goldenen Händen

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★

  • The Sky Is Everywhere

    ★★★

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Bigbug

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Blacklight

    ★½

  • Against the Ice

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Love, Sex and Pandemic

    ★★½

  • Through My Window

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • The Shadow Hour

    ★★★★

  • Alice

    ★★½

  • Master

    ★★★½

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Gold

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Mother/Android

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½