Sort by
  • Belle

    ★★★★½

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★½

  • Akira

    ★★★½

  • Are you lost in the world like me?

  • Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers

    ★★★

  • Cinderella

    ★★

  • The Magic Rosette

    ★★★★

  • Scared Shrekless

    ★★★½

  • Persona 4 The Golden Animation

    ★★★

  • Konga TNT

    ½

  • UHF

    ★★★

  • C.H.U.D. II: Bud the Chud

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★½

  • The Adventures of Ichabod and Mr. Toad

    ★★★½

  • Death Note

    ★★★½

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★★½

  • Schlock

    ★★★