Sort by
  • Side Effects

    ★½

  • Orphan

    ★★★★

  • Vulgar

  • Battlefield Earth

    ½

  • Species II

    ★★★½

  • Leprechaun 4: In Space

    ★★★★

  • Ebola Syndrome

    ★★★★

  • Shrunken Heads

    ★★

  • Undefeatable

    ★★★

  • Samurai Cop

    ★★★★

  • Lethal Ninja

    ★★★½

  • Metamorphosis : The Alien Factor

    ★★★½

  • The Suckling

    ★★½

  • Caged Fury

    ★★½

  • Death Spa

    ★★★

  • Terror In Beverly Hills

    ★★★½

  • No Holds Barred

    ★★★★

  • Arena

    ★★★

  • The Fly II

    ★★★½

  • Uninvited

    ★★★½

  • Mac and Me

    ★½

  • Evil Clutch

  • Deadly Prey

    ★★★½

  • R.O.T.O.R.

    ★★

  • Rock 'n' Roll Nightmare

    ★★★

  • The Believers

    ★★½

  • Killer Workout

    ★★★½

  • Hard Ticket to Hawaii

    ★★★★

  • Entrails of a Beautiful Woman

    ★★★★

  • The Stabilizer

    ★★★★

  • Never Too Young to Die

    ★★★★

  • Low Blow

    ★★★½

  • Hands of Steel

    ★★★

  • Barbarian Queen

    ★★★

  • Re-Animator

    ★★★★★

  • Gymkata

    ★★★★

  • Savage Streets

    ★★★½

  • Sleepaway Camp

    ★★★★½

  • The Boxer's Omen

    ★★★★½

  • Pieces

    ★★★★

  • Class of 1984

    ★★★★

  • The Miracle Fighters

    ★★★★

  • Forbidden World

    ★★★★½

  • Galaxy of Terror

    ★★★½

  • For Y'ur Height Only

    ★★★★

  • Cannibal Ferox

    ★★★½

  • Burial Ground

    ★★★½

  • Mystics in Bali

    ★★★

  • City of the Living Dead

    ★★★★½

  • Contamination

    ★★★½

  • Night of the Demon

    ★★★★

  • Beyond the Darkness

    ★★★½

  • Malibu High

    ★★½

  • The Visitor

    ★★★½

  • Starcrash

    ★★½

  • Mr. No Legs

  • The Manitou

    ★★½

  • Petey Wheatstraw

    ★★★★

  • Breaker! Breaker!

    ★★★★

  • Emanuelle in America

    ★★★★★

  • Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks

    ★★★½

  • The Switchblade Sisters

    ★★★★½

  • Devil Times Five

    ★★★

  • Ricco

    ★★★

  • Hunchback of the Morgue

    ★★½

  • Terrifying Girls' High School: Lynch Law Classroom

    ★★★★

  • The Baby

    ★★★★