Sort by
  • Hollow Man

    ★★★½

  • Victor/Victoria

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • I Shot Andy Warhol

    ★★★½

  • Dr. Monica

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • TerrorVision

    ★★★

  • The Female Response

    ★★★½

  • Dreamaniac

    ★★★½

  • Necropolis

    ★★★

  • Nature's Playmates

    ★★½

  • A Chorus Line

    ★★½

  • Unashamed: A Romance

    ★★★

  • Elysia, Valley of the Nude

    ★★★

  • Gentlemen Prefer Blondes

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Zero Patience

    ★★★

  • Satan War

    ★★★