• Onward

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Snatchers

    ★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Mortal Engines

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Slender Man

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Breaking In

    ★★★½

  • I Feel Pretty

    ★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Home Again

    ★★★½

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • Life

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • The Bad Education Movie

    ★★★

  • Pixels

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Jurassic World

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★★

  • Brave

    ★★★★

  • The Darkest Hour

    ★★★

  • Attack the Block

    ★★★★

  • Sanctum

    ★★★

  • The Green Hornet

    ★★★½

  • Tangled

    ★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★★

  • 2012

    ★★★★

  • Star Trek

    ★★★★½

  • Balls of Fury

    ★★½

  • Ratatouille

    ★★★★

  • Déjà Vu

    ★★★★

  • Miami Vice

    ★★★

  • Click

    ★★½

  • The Wild

    ★★½

  • The Polar Express

    ★★★★★

  • Star Trek: Nemesis

    ★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★★★

  • 40 Days and 40 Nights

    ★★½

  • Jurassic Park III

    ★★★

  • Evolution

    ★★★

  • The Emperor's New Groove

    ★★★½

  • Toy Story 2

    ★★★★★

  • Idle Hands

    ★★★

  • Star Trek: Insurrection

    ★★★★½

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★★½

  • Mars Attacks!

    ★★★★★

  • Star Trek: First Contact

    ★★★★★

  • Toy Story

    ★★★★★

  • Star Trek: Generations

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Jurassic Park

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Star Trek VI: The Undiscovered Country

    ★★★★★

  • The Rescuers Down Under

    ★★½

  • Troll 2

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Star Trek V: The Final Frontier

    ★★★

  • Star Trek IV: The Voyage Home

    ★★★★½