• Cowboy Bebop: The Movie

    ★★★½

  • Cowboy Bebop

    ★★★★½

  • The Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • Mad Dog Time

    ½

  • Divination

  • The Terror Within II

  • The Matrix Reloaded

    ★★

  • Vampire Hunter D: Bloodlust

    ★★★★★

  • The Matrix

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ½

  • Pulse

    ★★★★½

  • Ratz

    ★★★★★

  • Just Imagine

    ★★½

  • Borderlands

  • Don't Look Up

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Christmas Mail

    ★★★★★