• Red Notice

    ½

  • Colin in Black & White

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★½

  • Demonic

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Luca

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Loki

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Seance

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

  • The Woman in the Window

    ½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Oxygen

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Stowaway

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Us Again

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Cops and Robbers

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½