Adam has logged 34 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Sodomites

Sodomites

1998
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Eva

Eva

2005
×
Edit this entry  
26
21 Bridges

21 Bridges

2019
×
★★½
Edit this entry  
26
Spring

Spring

2014
×
★★★½
Edit this entry  
26
Midway

Midway

2019
×
Edit this entry  
25
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Platform

The Platform

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
Onward

Onward

2020
×
★½
Edit this entry  
23
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
The Grudge

The Grudge

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Four Faces of the Moon

Four Faces of the Moon

2016
×
★★★
Edit this entry  
11
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Day & Night

Day & Night

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Judgement

Judgement

1999
×
★★★½
Edit this entry  
09
Housebound

Housebound

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Stuber

Stuber

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Day & Night

Day & Night

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Angry Birds Movie 2

The Angry Birds Movie 2

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Rhymes for Young Ghouls

Rhymes for Young Ghouls

2013
×
★★½
Edit this entry  
05
The Weeknd: After Hours

The Weeknd: After Hours

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Day Trip

Day Trip

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
A Rose Reborn

A Rose Reborn

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Blockers

Blockers

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Snowman

The Snowman

2017
×
Read the review Edit this entry  
02
The Staggering Girl

The Staggering Girl

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
How to Train Your Dragon: Homecoming

How to Train Your Dragon: Homecoming

2019
×
Read the review Edit this entry