Sort by
  • Good Burger 2

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Jester

    ★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Reptile

    ★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Retribution

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Cobweb

    ★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • Suitable Flesh

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Kandahar

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Jules

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Brooklyn 45

    ★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★

  • Little Bone Lodge

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Inside

    ★★★