Scrambled has logged 16 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Old Dark House

The Old Dark House

1932
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Baskin

Baskin

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Deadly Blessing

Deadly Blessing

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Viy

Viy

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hello Mary Lou: Prom Night II

Hello Mary Lou: Prom Night II

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
L.E.T.H.A.L. Ladies: Return to Savage Beach

L.E.T.H.A.L. Ladies: Return to Savage Beach

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Ape

The Ape

1940
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
I am Thor

I am Thor

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Boy

Boy

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Killer Clans

Killer Clans

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Shooting

The Shooting

1966
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Holidays

Holidays

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Waxwork

Waxwork

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry