• The Bad Guys

    ★★★★★

  • X

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Interface Part II

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • F9

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★★

  • February

  • One Piece: Stampede

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★★★

  • The First Purge

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Boar

  • Jigsaw

    ★★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • One Piece Film: GOLD

    ★★★★★

  • Hardcore Henry

    ★★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • LEGO Star Wars: The Padawan Menace

    ★★★★★

  • Drive

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    ★★★★★

  • Scream 4

    ★★★★★

  • Saw 3D

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • Saw VI

    ★★★★★

  • The Collector

    ★★★★★

  • Saw V

    ★★★★★

  • Saw IV

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★★★

  • Ghost Rider

    ★★★★★

  • Saw III

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★★★

  • Saw II

    ★★★★★

  • Saw

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★★

  • Cat Soup

    ★★★★★

  • Scream 3

    ★★★★★

  • American Psycho

    ★★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • The Matrix

    ★★★★★

  • Scream 2

    ★★★★★

  • Spawn

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • A Clockwork Orange

    ★★★★★

  • Old Yeller