• Angèle

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Repeat

    ★★★

  • Adrienne

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Sabina - Tortured for Christ, the Nazi Years

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Bigfoot Famous

    ★★★½

  • The Possessed

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Warning

    ★★★★

  • Love You Like That

    ★★

  • Searching for Cannibal Holocaust

  • Ditched

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • The Manor

    ★★★

  • A Fire Inside

    ★★★★

  • The Day I Found a Girl in the Trash

    ★★★★

  • The Free Fall

    ★★★½

  • Annular Eclipse

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Pharma Bro

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★½

  • The Dunes

  • No Time to Die

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • DimLand

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Madonna - Madame X

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • Nightbooks

    ★★★½

  • Jagged

    ★★★★

  • The Mad Women's Ball

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • The Women and the Murderer

    ★★★★

  • Kalpavigyan: A Speculative Journey

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Unlit

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Zone 414

    ★★½

  • Encounter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★½

  • The Retaliators

    ★★★½

  • The Found Footage Phenomenon

  • Asterrarium

    ★★★½

  • The Pebble and the Boy

    ★★★

  • Crabs!

    ★★

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Akoni

    ★★★½

  • Count Me In

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Streamline

    ★★★½