rod !! 😵‍💫 has logged 10 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Happy Feet Two

Happy Feet Two

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Hetalia: Axis Powers: Paint It, White!

Hetalia: Axis Powers: Paint It, White!

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Nirvana: Unplugged In New York

Nirvana: Unplugged In New York

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Akira

Akira

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Sinister

Sinister

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Shark Night 3D

Shark Night 3D

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry