Sort by
  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

  • The Mask

    ★★★★★

  • The Wizard of Oz

    ★★★½

  • Variant II

    ★★★★★

  • Telemarketers

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Renfield

  • Swarm

  • Scream VI

  • Active Volcano

  • Knock at the Cabin

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

  • This Place Rules

  • A Man Called Otto

  • Adult Swim Yule Log

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

  • Talk to Me

  • The Viewing

  • Lit A$$ Bitches

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Look Up Now!

    ★★★

  • Jatana

    ★★★★★

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

    ★★★★★

  • Tiffany the Doll

    ★★★★

  • The Munsters

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • House of Hammer

  • Deck of Cards

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Triple Trouble

  • Alex's War

  • Nope

    ★★★★

  • Pinky Hayman

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

  • Distortion is a Woman

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Men

  • Cool Blue Car

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Codename: D.O.L.L. SQUAD: The Superheroine Murders!

    ★★★★★

  • The Kardashians - An ABC News Special

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★½

  • Blood Sick Psychosis

  • X

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • The Paradise Motel

    ★★★★½