• I’m Not Crazy

    ★★★½

  • Skyscraper

  • Ali Wong: Hard Knock Wife

  • Evil Genius

    ★★

  • Taiwan Night Market

  • Blood Strangler

    ★★★★★

  • Daphne & Velma

    ★★★★½

  • Snake Outta Compton

    ★½

  • The Bizarre Art of Samantha

  • Personal Demons

    ★★★★

  • Blockers

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Gringo

    ★★★½

  • Marlon Wayans: Woke-ish

  • A Wrinkle in Time

  • Unsane

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★½

  • Chris Rock: Tamborine

    ★★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★½

  • Summer Lake Massacre

    ★★★★

  • The Gardener

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Fifty Shades Freed

  • Dave Chappelle: The Bird Revelation

    ★★★

  • Dave Chappelle: Equanimity

    ★★★★

  • The Post

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Daddy's Home 2

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Bonehill Road

    ★★★★½

  • Here to be Heard: The Story of The Slits

    ★★★★

  • Creep 2

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★★

  • Battle of the Sexes

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★½

  • Bring It On: Worldwide #Cheersmack

    ★★★

  • Silk Road: Drugs, Death and the Dark Web

  • Hooker with a Hacksaw

  • The Dark Tower

    ★★

  • The Emoji Movie

    ★★★½

  • Bob the Drag Queen: Suspiciously Large Woman

    ★★★½

  • Cooking with Bill: Damasu 950

    ★★½

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • The Keepers

    ★★★

  • My Friend Dahmer

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Deep in the Heart of Texas

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Age of Spin

    ★★★

  • Finds Itself in Corners

    ★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Mommy Dead and Dearest

    ★★★★½

  • Baby Driver

  • The Tickle King

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • The Other Side of Hope

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Brigsby Bear

    ★★★★★

  • Beatriz at Dinner

    ★★★★

  • Wilson

    ★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★★½

  • An Inconvenient Sequel: Truth to Power

    ★★½

  • Cannibal Cop

    ★½

  • Parrot Heads

    ★★½

  • Hi Stranger

  • Bad Santa 2

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★★