Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • The Old Oak

    ★★★

  • La Chimera

    ★★★★

  • In Our Day

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Last Summer

    ★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • All to Play For

    ★★★½

  • Hopeless

    ★★★

  • The Pot-au-Feu

    ★★★★

  • Terrestrial Verses

    ★★★½

  • Kidnapped

    ★★

  • Asteroid City

  • Club Zero

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • Omen

    ★★★★

  • The Book of Solutions

    ★★★½

  • Firebrand

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Banel & Adama

    ★★★½

  • May December

    ★★★½

  • Goodbye Julia

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★

  • Four Daughters

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • The New Boy

    ★★

  • Black Flies

    ★★½

  • The Sweet East

    ★★★½

  • Strange Way of Life

  • The Goldman Case

    ★★★★

  • Homecoming

    ★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Anselm

    ★★★½

  • Occupied City

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Mami Wata

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Beyond Utopia

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Slow

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Shayda

    ★★★★

  • Plane

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • Bros

    ★★★½