Sort by
  • Paradise Highway

    ★★★½

  • Blackwood

    ★★★★

  • Murder at Yellowstone City

    ★★★★

  • One Shot

    ★½

  • The Show

    ★★★½

  • The Gateway

    ★★★

  • The Girl Who Got Away

    ★★

  • Ted Bundy: American Boogeyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Raging Fire

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★½

  • The Nest

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★

  • The God Committee

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Lansky

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Queen Bees

    ★★★

  • Rogue Hostage

  • Edge of the World

    ★★★

  • Death in Texas

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Misfits

    ★★½

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

    ★★½

  • Endangered Species

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Out of Death

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Send It!

    ★½

  • Equal Standard

    ★★½

  • Here Today

    ★★½

  • Locked In

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Virtuoso

    ★★★

  • Vanquish

  • Night of the Sicario

    ★★

  • Voyagers

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Every Breath You Take

    ★★

  • The Unholy

    ★★

  • Take Back

    ★½

  • The Seventh Day

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Happily

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★★½

  • Boogie

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Crisis

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Land

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Breaking News in Yuba County

    ★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • Born a Champion

    ★½

  • The Marksman

    ★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★