Sort by

Pugsley has logged 23 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Silencing

The Silencing

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Batman: Soul of the Dragon

Batman: Soul of the Dragon

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The High Note

The High Note

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Max Winslow and The House of Secrets

Max Winslow and The House of Secrets

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Greenland

Greenland

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Escape From Pretoria

Escape From Pretoria

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Waves

Waves

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Console Wars

Console Wars

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Last Full Measure

The Last Full Measure

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
New Jack City

New Jack City

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hurricane

Hurricane

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Phil

Phil

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Silencio

Silencio

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
VFW

VFW

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Jonathan

Jonathan

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Owners

The Owners

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dreamland

Dreamland

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Let Him Go

Let Him Go

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Wild Mountain Thyme

Wild Mountain Thyme

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Come Play

Come Play

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry