Sort by

Seve has logged 12 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Fountain

The Fountain

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
First Man

First Man

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry