• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Icahn: The Restless Billionaire

  • Death on the Nile

  • The King's Man

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • Dune

    ★★★★★

  • Vacation Friends

  • Candyman

  • The Chair

    ★★★

  • Nine Perfect Strangers

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Dynasty Warriors

  • Mare of Easttown

  • my favorite software is being here

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Coming 2 America

  • Brian Regan: On the Rocks

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Yin Yang Master

  • In the Earth

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Last Blockbuster

  • A Recipe for Seduction

  • Chick Fight

  • The Witch of Kings Cross

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Mulan

  • Downhill

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Cats

  • Little Women

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • Mister America

    ★★★

  • Gemini Man

  • The Captain

  • The Irishman

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

  • Bad Education

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Hustlers

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★