• Don't Look Up

    ★★★

  • Love Hard

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • The Manor

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★

  • No Time to Die

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • The Elder

  • T0-B1

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★★★

  • The Duel

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Kate

    ★★

  • Zero-One Others: Kamen Rider Vulcan & Valkyrie

    ★★★

  • The Protégé

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Mashin Sentai Kiramager Spin-Off: Yodonna

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Jolt

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Kamen Rider Specter × Blades

    ★★★★

  • Luca

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Infinite

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★

  • Zero-One Others: Kamen Rider Metsuboujinrai

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • Coming 2 America

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Chaos Walking

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Kamen Rider Zero-One The Movie: REAL × TIME

    ★★★★★

  • Kamen Rider Saber: The Phoenix Swordsman and the Book of Ruin

    ★★★

  • Max Cloud

  • Wonder Woman 1984