Seamonsterneil has logged 33 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Debt Collector

The Debt Collector

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Octopussy

Octopussy

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Raid 2

The Raid 2

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Savage Dog

Savage Dog

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Triple Threat

Triple Threat

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mashin Sentai Kiramager: Episode ZERO

Mashin Sentai Kiramager: Episode ZERO

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengement

Avengement

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Accident Man

Accident Man

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lone Ranger

The Lone Ranger

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ninja

Ninja

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Extra Ordinary

Extra Ordinary

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★
Edit this entry  
15
Die Another Day

Die Another Day

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Live and Let Die

Live and Let Die

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dr. No

Dr. No

1962
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The World Is Not Enough

The World Is Not Enough

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Licence to Kill

Licence to Kill

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
For Your Eyes Only

For Your Eyes Only

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Thunderball

Thunderball

1965
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Living Daylights

The Living Daylights

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
On Her Majesty's Secret Service

On Her Majesty's Secret Service

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Tale of the Princess Kaguya

The Tale of the Princess Kaguya

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Touch of Zen

A Touch of Zen

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bleeding Steel

Bleeding Steel

2017
×
Read the review Edit this entry