Sort by
  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You People

    ½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

  • This Is Christmas

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Carter

    ★★★½

  • The Captain

  • Nope

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Mind Over Murder

  • Spiderhead

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Return to Seoul

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Offer

    ½

  • Under the Banner of Heaven

  • Cypress Hill: Insane in the Brain

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bubble

    ½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Home Team

    ★½

  • Death to 2021

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ½

  • Eternals

    ½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Once Upon a Time in Queens

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Attica