Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Problemista

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Self Reliance

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★