RSS feed for Sean_Moore
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • The Meatloaf Addict

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Triple Threat

    ★★★½

  • Vice

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Balloon

    ★★★★★

  • Overlord

    ★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Outlaw King

    ★★★½

  • The Predator

    ★★★★

  • Sauerkraut Coma

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Truth or Dare

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★

  • Molly's Game

    ★★★★

  • Borg vs McEnroe

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • American Made

    ★★★

  • The Semolina Dumpling Affair

    ★★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Jungle

    ★★

  • They Called Him Spencer

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★½

  • The Mummy

    ★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★

  • Okja

    ★★★★