Sort by

seanoconnz has logged 31 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
To Sleep with Anger

To Sleep with Anger

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The More You Ignore Me

The More You Ignore Me

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Top Secret!

Top Secret!

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Beginners

Beginners

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Beverly Hills Cop

Beverly Hills Cop

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Happily

Happily

2021
×
Edit this entry  
22
The Fortune

The Fortune

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Nate Bargatze: The Greatest Average American

Nate Bargatze: The Greatest Average American

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Days of the Bagnold Summer

Days of the Bagnold Summer

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
24 Hour Party People

24 Hour Party People

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Blondie's New York and the Making of Parallel Lines

Blondie's New York and the Making of Parallel Lines

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Bang the Drum Slowly

Bang the Drum Slowly

1973
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Attack the Block

Attack the Block

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Baby Done

Baby Done

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Secrets & Lies

Secrets & Lies

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dead Pigs

Dead Pigs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★½
Edit this entry  
02
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
A Trip to the Moon

A Trip to the Moon

1902
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Nine to Five

Nine to Five

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry