Sebas has logged 33 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Emma.

Emma.

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Onward

Onward

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Pirates of the Caribbean: At World's End

Pirates of the Caribbean: At World's End

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Onward

Onward

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Brave

Brave

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Up

Up

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Cars

Cars

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Finding Nemo

Finding Nemo

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Bug's Life

A Bug's Life

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Onward

Onward

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
South Park: Bigger, Longer & Uncut

South Park: Bigger, Longer & Uncut

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Lion King

The Lion King

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry