RSS feed for sebastian_drogo
  • Da 5 Bloods

  • Body Cam

    ★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • France Against the Robots

    ★★★★

  • The Occupant

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Devs

  • The Way Back

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Permette? Alberto Sordi

    ★★

  • Time to Hunt

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Checkpoint Berlin

    ★★★

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★½

  • Shirley

  • The Man Standing Next

    ★★★

  • The Outsider

    ★★★

  • Hammamet

    ★★★

  • Underwater

    ★★½

  • Dracula

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Citizens of the World

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★

  • The Good Liar

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★

  • The Mandela Effect

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Advantages of Travelling by Train

    ★★★

  • Catherine the Great

    ★★★

  • Gemini Man

    ½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Fractured

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Unbelievable

    ★★★½

  • Undone

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Hope Gap

    ★★

  • The Platform

    ★★½

  • Martin Eden

    ★★★½

  • The Laundromat

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • The Assistant

    ★★★

  • An Officer and a Spy

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • The Truth

    ★★★½

  • 5 Is the Perfect Number

    ★★★½

  • Rabid

    ★★½

  • Il signor Diavolo

    ★★★½

  • Heroic Losers

    ★★★

  • The Nest

    ★★★

  • 7500

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★★

  • Vivarium

    ★½

  • The Room

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Deadwood: The Movie

  • Domino

  • The Hot Zone

    ★★★