Sort by
  • Wish

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Strange World

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The School of Magical Animals 2

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Bibi & Tina - Einfach anders

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vesper

    ½

  • Lightyear

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • The School of the Magical Animals

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • The Deep House

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★