RSS feed for SebStone00
  • Sonic the Hedgehog

  • Dracula

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Klaus

    ★★½

  • The Fall

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★

  • Return to Earth

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Too Old to Die Young

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Tolkien

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ½

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★½

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★½

  • Paddleton

    ★★★½

  • Lover

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

  • Twisted Pair

    ½

  • The Night Comes for Us

    ★★★

  • Johnny English Strikes Again

  • mid90s

    ★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Thunder Road

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Shirkers

    ★★★★½

  • Early Man

    ★½

  • Mandy

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½