Sort by
  • The Next 365 Days

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • 365 Days: This Day

  • In Good Hands

  • The Adam Project

  • Love Tactics

  • Uncharted

  • What Will I Become?

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

  • The Guilty

  • C'mon C'mon

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Paper Lives

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Ethos

  • Taipei Suicide Story

    ★★★

  • The Queen's Gambit

  • Little Fish

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

  • After We Collided

  • One-Way to Tomorrow

  • Normal People

    ★★★★★

  • All the Bright Places

  • 365 Days

  • Love Likes Coincidences 2

  • Sisters-In-Law at War

  • The Father

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Karakomik Filmler 2

  • The Way We Are

  • 6 Underground

  • Miracles Of Love

  • Klaus

  • You've Got Murder

  • Karakomik Filmler

  • Miracle in Cell No. 7

  • The Irishman

    ★★★½

  • Endings, Beginnings

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • The Egg

  • Joker

  • Ad Astra

  • I Was, I Am, I Will Be

    ★★★½

  • La Belle Indifference

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Lux Æterna

  • And Then We Danced

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Perfect Date

  • Captain Marvel

  • Kill Me If You Dare