Sort by
  • The Devil, Probably

    ★★★½

  • Tabu

    ★★★½

  • Killer of Sheep

    ★★★½

  • Dirty Dancing

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Imitation of Life

    ★★★★

  • Luzifer

    ★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Passing

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Jallikattu

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★