Sort by
  • Nope

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★

  • X

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • Vortex

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★

  • Annette

    ★½

  • Buck Breaking

  • Petite Maman

    ★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★½

  • This Could Be You

  • Patrice O'Neal: Killing Is Easy

    ★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • YZY TV

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Eer

  • Tiger

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Two Distant Strangers

    ½

  • November

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ½

  • The Map

  • Soul

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • PVT Chat

    ★★★½

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

  • Beastie Boys Story

  • The Last Dance

  • Sincerely Louis C.K.

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Softcore

  • Former Cult Member Hears Music For The First Time

  • The Social Dilemma

  • Zola

    ★★★★

  • Spree

  • Queen & Slim

  • Martin Margiela: In His Own Words

    ★★★★½

  • Watchmen

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Subject to Review

    ★★★★½

  • The Irishman

  • Jesus Is King

    ★★★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

  • Saint Maud

    ★★★

  • Knives Out

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Corpus Christi

  • Joker

  • Waves

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • Epilogue: The Punchline

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It's Not a Phase

  • Anima