Sort by
  • The Last Stop in Yuma County

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • River Wild

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • SmartLess: On the Road

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Pennies from Heaven

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Cat Person

    ★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Paul T. Goldman

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Mama's Boy

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ½

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Blackening

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★