• 22 vs. Earth

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Dying is Easy

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★½

  • Cops and Robbers

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Burrow

    ★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★½

  • Alien Xmas

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • Canvas

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Phenomenon

    ★★★½

  • Black Box

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Opera

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Butcher

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • The Boss Baby: Get That Baby!

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Goedam

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Project Power

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • The Letter Room

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Sol Levante

  • Cursed Films

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Carmen Sandiego: To Steal or Not to Steal

    ★★★