Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Sharksploitation

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Cade: The Tortured Crossing

  • Inside

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Nian

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Blood Relatives

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Feeders 3: The Final Meal

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Firestarter

    ★½

  • Incantation

    ★★★★½

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • The Runner

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Mega64 Version 4.1 Revengurrection

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★½

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★

  • Lamb

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness