Debby has logged 40 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Onward

Onward

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Princess Bride

The Princess Bride

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
All Together Now

All Together Now

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Endless Love

Endless Love

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Love, Guaranteed

Love, Guaranteed

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lost Husband

The Lost Husband

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Black Is King

Black Is King

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★
Edit this entry  
20
Feel the Beat

Feel the Beat

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Night Clerk

The Night Clerk

2020
×
Read the review Edit this entry  
06
Roped

Roped

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Extraction

Extraction

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Triumph of the Will

Triumph of the Will

1935
×
Read the review Edit this entry  
12
Code 8

Code 8

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Cadillac Records

Cadillac Records

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Tribes of Palos Verdes

The Tribes of Palos Verdes

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Platform

The Platform

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Last Summer

The Last Summer

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Into the Forest

Into the Forest

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Freaks

Freaks

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bébé's Kids

Bébé's Kids

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
A Fall from Grace

A Fall from Grace

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Back of the Net

Back of the Net

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry