• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • 2000 Mules

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Bill Maher: #Adulting

  • Father Stu

    ★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • Morbius

  • Everything Everywhere All at Once

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • We Need to Talk About Cosby

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Lockdown

  • Mayor Pete

  • The Covid Killer

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Family Guy COVID-19 Vaccine Awareness PSA

    ★★

  • C.I.Ape

  • The Death of David Cronenberg

  • Belfast

  • C'mon C'mon

  • King Richard

    ★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Worlds

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★★

  • The Panic Defense

    ★★

  • Buck Breaking

  • One-Tenth of a Millimeter Apart

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

  • The Scary of Sixty-First

  • Can't Get You Out of My Head

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • Malcolm & Marie

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • Long Toast

  • First Light

  • The Hand

    ★★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

  • Spectacular Reality

  • OPAL

    ★★

  • City So Real

  • South Park: The Pandemic Special

  • Rifkin's Festival

  • Coastal Elites

  • Sportin' Life

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★

  • Steve-O: Gnarly

    ★★★★

  • Frankie Boyle Live: Excited for You to See and Hate This

    ★★

  • The Rise of the Murdoch Dynasty

  • Baby God

  • 8:46

    ★★★

  • Charlie Brooker's Antiviral Wipe

    ★★

  • New York New York

  • A Parks and Recreation Special

  • TFW No GF

  • Corona Zombies

  • Inventing the Future

  • Shiva Baby

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★

  • Siberia

    ★★★

  • “Question & Answer

    ★★★

  • Promising Young Woman

  • Goldman v Silverman

    ★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize