Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Wingwomen

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Dark Harvest

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Foe

  • Totally Killer

    ★★★★½

  • Wil

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Toll

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Year of the Egg

    ★★★

  • Rustin

    ★★

  • All Fun and Games

    ★½

  • Slotherhouse

    ★★½

  • Vacation Friends 2

  • Puppy Love

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Passenger

  • Home

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Cobweb

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Eldorado: Everything the Nazis Hate

    ★★½

  • The Dive

    ½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Old Oak

    ★★½

  • About My Father

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The (Ex)perience of Love

    ★★★★½

  • Creatura

    ★★½

  • Vincent Must Die

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Chicken for Linda!

    ★★★

  • Inshallah a Boy

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★