Sort by
  • Smile

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Crimes of the Future

  • Men

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Watcher

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Mayor Pete

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Antlers

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Lamb

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Resort

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • The Alpines

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Books of Blood

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Stalker

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★★½

  • Mommy Is a Murderer

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • The Goldfinch

  • Synchronic

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

  • First Cow

  • Uncut Gems

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★